Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

2
DNI

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

113 Posty

()
Początkujący
No bo wiesz............... ja jako navoviec to nie musze sie klasc o 21.00 Poza tym porywasz mnie swoim polotem i czuje ze moge sie duzo od Ciebie nauczyc. Moze i w koncu dostane prace jak poslucham Twoich rad.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -6  
Odpowiedz   Cytuj
1 Post
Xx1
(Xx1)
Wiking
Nie wierzę ci ze nie masz pracy. Teraz trzeba być geniuszem by mieć jakiś zawód, znać norweski i angielski i wymigać się od zatrudnienia. Może nim jesteś? Chyba ze siedzisz na chorobowym, ale z tego co zaobserwowałem to trzeba nosić głowę pod pachą by naw uznał kogoś za niezdolnego do pracy. Aż tak wcześnie sie nie kładę spać, nie zdążył bym nawet kolacji po powrocie z pracy zjeść.
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 3  
Odpowiedz   Cytuj
113 Posty

(cham)
Początkujący
Troche zbyt duzo opierasz swoje wypowiedzi na przypuszczeniach a zbyt malo na faktach Sa jeszcze inne mozliwosci: moge byc np. emerytem, albo miec swoja firme a patrzec jak inni na mnie zapieprzaja. Mozliwosci jest wiele, ale............... te sa zupelnie nie istotne.
To tak samo jak ja bym zaczal tutaj snuc przypuszczenia, ze ty musisz miec strasznie duzo pieniedzy, bo az tyle pracujesz Nie robie tego bo nie wiem jak to naprawde wyglada.
Ja pracuje 37,5 godz. w tygodniu i tyle. Jak pracuje wiecej to nie po to zeby miec wiecej pieniedzy a po to zeby robota byla zrobiona. I zapewniam cie, ze moge sobie pozwolic na znacznie wiecej niz ktos na tym samym stanowisku w Polsce. Stad moje nagabywanie o liczby , ktore tak skrzetnie ukrywasz. W normalnej dyskusji to ty, jako ten ktory stawia teze, ma obowiazek ja obronic i przedstawic argumenty. W innym przypadku jest ta teza bez znaczenia.(retoryka).
Tak bywam chamski. Szczegolnie w przypadkach gdy trudno dopatrzec sie logiki w wypowiedziach. I tak mi dopomoz Swiety Mikolaj!
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok